O NAS

Marka MRF powstała w 2012 roku w Polsce. Wysoka jakość motocykli oraz bezproblemowy dostęp do części zamiennych sprawiły, że zaufały nam tysiące motocyklistów i motocyklistek w różnym wieku. Grono miłośników mini motocykli MRF poszerzało się w bardzo dynamicznym tempie. Zadowolenie klientów w ciągu 10 lat prowadziło nas do miejsca, w którym się obecnie znajdujemy. Śmiało możemy mówić o pozycji lidera na rynku.

 

W gamie naszych pojazdów znajdziecie sprzęt zarówno dla fanów off-roadowej jazdy w terenie, jak i coś dla osób, które wolą asfalt. Mini motocykle MRF dostaniecie w pojemności od 86 do 155cc. Stosowane przez nas silniki są jednymi z najlepszych na świecie. Odpowiednio zadbane i serwisowane na oryginalnych częściach posłużą Wam bardzo długo dając 100% zabawy i adrenaliny. Pitbike to nie tylko silnik. Dlatego od lat używamy sprawdzonego osprzętu i wysokiej jakości części. W MRF nie ma miejsca na przypadkowe rozwiązania.

Ogromna liczba oryginalnych oraz tuningowych części zamiennych i eksploatacyjnych dostępnych od ręki, sprawią że wasz nowy Pitbike MRF będzie zawsze w dobrej formie.

Nie czekaj – wybierz swój model MRF i dołącz do naszego #MRFTEAM!