Poczuj sportowe emocje z serią SM od MRF!

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z jazdą na asfalcie? Trenujesz na torze i szukasz sprzętu do treningów? A może planujesz zostać zawodnikiem i rywalizować w cyklu Mistrzostw i Pucharu Polski.. Poznaj nasze pit bike’i z serii SM – stworzone do jazdy na torach asfaltowych.


MRF 140 SM – motocykl, który będzie idealnym wyborem zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, chcących startować w zawodach. 140 SM napędza silnik o pojemności 140 cm3 dysponujący wysoką mocą, dzięki sportowemu wałkowi rozrządu Z40 z lekkim magneto (ORK), co zapewnia szybkie wkręcanie na wysokie obroty, a pomaga w tym również krótki rolgaz. W tym modelu zastosowano manualną,4-biegową skrzynię biegów. Motocykl porusza się na kołach w rozmiarze 12 cali z oponami marki CST. Został wyposażony w hydrauliczne hamulce tarczowe z wytrzymałymi miedzianymi klockami. W 140 SM znajdziemy także crash pady osi kół oraz nakładki na podnóżki zabezpieczające motocykl w razie upadku, czy też dodatkowe prowadnice łańcucha zapobiegają przypadkowemu wyślizgnięciu z zębatek.


MRF 160-R SM – model dla zaawansowanych rajderów. 160-R SM wyposażony został w silnik o pojemności 155 cm3, w którym zastosowano głowicę KLX i dłuższe przełożenia skrzyni biegów. Motocykl posiada krótki rolgaz, który zapewnia szybką reakcję na użycie manetki gazu. Znajdziemy w nim także lekkie magneto, dzięki któremu silnik bardzo szybko wkręca się na wysokie obroty. Podobnie, jak w modelu 140 SM – zastosowana została w nim 4-biegowa, manualna skrzynia biegów. Wyposażono go w koła w rozmiarze 12 cali z lekkimi i wytrzymałymi odlewanymi aluminiowymi felgami SM, oraz crash pady osi kół i nakładki na podnóżki zabezpieczające motocykl przed uszkodzeniami w razie upadku. Zamontowano również wytrzymałą kierownicę typu fatbar. 160-R SM posiada hydrauliczne hamulce z miedzianymi klockami zapewniają mocną siłę hamowania i wysoką trwałość. Zawieszenie w tym modelu ma możliwość regulacji. Zarówno w przednim widelcu, jak i w tylnym amortyzatorze DNM 280 ze zbiorniczkiem można ustawić odbicie i kompresję, co pozwoli dostosować motocykl do swojej wagi oraz stylu jazdy. 160-R SM zadowoli nawet najbardziej wymagających!


Przy zakupie zarówno 140 SM, jak i 160-R SM, otrzymasz również stojak pod tylne koło. Motocykle objęte są 3-miesięczną gwarancją. Obydwa modele kupić można online, w naszym oficjalnym sklepie oraz w punktach sprzedaży MRF.