PITBIKE MRF ER 2.0 SM

MRF ER 2.0 SM

Elektryczny pit bike idealny do trenowania na hali
MRF eR 2.0 SM jest jednym z czterech modeli nowej, elektrycznej serii ER. Został zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą trenować na halach i w zamkniętych obiektach. ER 2.0 SM to motocykl przystosowany do jazdy na asfaltowej nawierzchni. To sprzęt, który nie tylko pomoże w treningach, ale także dostarczy masę zabawy.

MRF ER 2.0 SM został wyposażony w silnik elektryczny o mocy 2000W oraz baterię litową o pojemności 60V18.2Ah. Zasięg motocykla na jednym ładowaniu wynosi około 38km, co pozwoli dziecku na wiele godzin treningów. Motocykl posiada wydajne, hydrauliczne hamulce, dzięki którym pit bike płynnie pokona zakręty na torze.

W motocyklu zastosowano koła w rozmiarze 12 cali z przodu oraz 12 cali z tyłu. ER 2.0 SM waży 46kg, a jego siedzisko znajduje się na wysokości 66,5cm. Kompaktowe wymiary tego pojazdu sprawiają, że nie potrzebuje dużo miejsca w garażu. Pozwoli to także na przewożenie go nawet w bagażniku twojego auta.


Model eR 2.0 SM, jak i pozostałe motocykle z tej serii, cechuje się nowoczesnym designem oraz atrakcyjnym wyglądem, który z pewnością spodoba się dzieciom. 

 

Podsumowując – ten motocykl elektryczny to doskonały wybór dla dzieci, które szukają pit bike’a do treningów na torze, czy hali. Dzięki elektrycznemu silnikowi, motocykl jest cichy, co pozwoli na jazdę w zamkniętych obiektach.Sprawdź i dowiedz się więcej