PITBIKE MRF ER 2.0 MX

MRF ER 2.0 MX

Elektryczny pit bike, którym pojedziesz w każdym terenie
MRF eR 2.0 MX jest jednym z czterech modeli nowej, elektrycznej serii ER. Został zaprojektowany z myślą o osobach, które kochają jazdę w off-roadzie. ER 2.0 MX to motocykl przystosowany do jazdy w terenie. Pojedziesz nim na torze, w lesie, a także w sąsiedztwie zabudowań.

MRF ER 2.0 MX został wyposażony w silnik elektryczny o mocy 2000W, dzięki któremu z łatwością da radę pokonywać nawet najtrudniejsze przeszkody. Zastosowano w nim baterię litową o pojemności 60V18.2Ah, której zasięg wynosi około 38km na jednym ładowaniu. Pozwoli to na wiele godzin treningów na torze. Motocykl posiada wydajne, hydrauliczne hamulce.

W pit bike’u zastosowano koła w rozmiarze 14 cali z przodu oraz 12 cali z tyłu. ER 2.0 MX pomimo wytrzymałej konstrukcji, waży zaledwie 44,2kg, co czyni go łatwym do przenoszenia i manewrowania. Siedzisko tego motocykla znajduje się na komfortowej wysokości 66,5cm.


Model eR 2.0 MX, jak i pozostałe motocykle z tej serii, cechuje się nowoczesnym designem oraz atrakcyjnym wyglądem, który z pewnością spodoba się dzieciom. 


Podsumowując – ten motocykl elektryczny to doskonały wybór dla dzieci, które szukają pit bike’a do trenowania blisko domu. Dzięki elektrycznemu silnikowi, motocykl jest cichy, co pozwoli na jazdę w okolicy zabudowań. Jego nieduży wymiar umożliwia przejażdżki w każdym miejscu, a do jego transportu wystarczy samochód osobowy.Sprawdź i dowiedz się więcej