PITBIKE MRF ER 1.6 SM

MRF ER 1.6 SM

Elektryczny Pit Bike dla dzieci do nauki jazdy na asfalcie
MRF eR 1.6 SM to jeden z czterech modeli nowej, elektrycznej serii ER. Został zaprojektowany z myślą o początkujących dzieciach. Jest to motocykl przystosowany do jazdy na asfalcie. Sprawdzi się zarówno do jazdy na torze, jak i hali.

MRF ER 1.6 SM został wyposażony w silnik elektryczny o mocy 1600W, który zapewni świetną dynamikę podczas jazdy. Zastosowana w nim bateria litowa o pojemności 48V15.6Ah umożliwia przejazd w zasięgu do 30km na jednym ładowaniu. Posiada wydajne, hydrauliczne hamulce, które sprawdzą się podczas jazdy na torze z wieloma zakrętami. Jego prędkość maksymalna wynosi 48km/h.

Pit bike porusza się na kołach w rozmiarze 10 cali z przodu i z tyłu. Jego waga wynosi 43,1kg, z kolei wysokość siedziska to 62cm. ER 1.6 SM jest lekki i zwinny. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, bez problemu zmieści się nawet w bagażniku samochodu osobowego.

Model eR 1.6 SM, jak i wszystkie motocykle tej serii, cechuje się nowoczesnym designem oraz atrakcyjnym wyglądem, który z pewnością spodoba się dzieciom. 

 

Podsumowując – ten motocykl elektryczny to doskonały wybór dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki w motoryzacji. Jest to pit bike, na którym dziecko będzie mogło uczyć się jazdy w każdym możliwym miejscu.Sprawdź i dowiedz się więcej