PITBIKE MRF ER 1.6 MX

MRF ER 1.6 MX

Elektryczny Pit Bike dla dzieci do nauki jazdy
MRF eR 1.6 MX to jeden z czterech modeli nowej, elektrycznej serii ER. Został zaprojektowany z myślą o początkujących dzieciach. Jest to off-roadowy motocykl przystosowany do jazdy w każdym terenie. Sprawdzi się zarówno do jazdy w sąsiedztwie domów, na torze, jak i w lesie.

MRF ER 1.6 MX został wyposażony w silnik elektryczny o mocy 1600W, który zapewni świetną dynamikę podczas jazdy. Zastosowana w nim bateria litowa o pojemności 48V15.6Ah umożliwia przejazd w zasięgu do 30km na jednym ładowaniu. Posiada wydajne, hydrauliczne hamulce.

Pit bike porusza się na kołach w rozmiarze 12 cali z przodu oraz 10 cali z tyłu. Jego waga wynosi 42kg, z kolei wysokość siedziska to 63cm. ER 1.6 MX jest stosunkowo lekki i zwinny. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, bez problemu zmieści się do bagażnika w samochodzie osobowym.

Model eR 1.6 MX, jak i wszystkie motocykle tej serii, cechuje się nowoczesnym designem oraz atrakcyjnym wyglądem, który z pewnością spodoba się dzieciom. 

 

Podsumowując – ten motocykl elektryczny to doskonały wybór dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki w motoryzacji. Jest to pit bike, na którym dziecko będzie mogło uczyć się jazdy w każdym możliwym miejscu.Sprawdź i dowiedz się więcej