Przedsprzedaż

Stan magazynu trochę sie wykruszył. Na chwile obecną nie mamy już silników YX oraz Lifan. W przeciągu miesiąca powinna dotrzeć do nas nowa dostawa. Z pitbike'ów będziemy mieli długo wyczekiwane MRF80 i MRF 140 oraz duże MRF 140RC. Modele z plastikami CRF50 style dostaną nową okleinę - mamy nadzieje że wam się spodoba. Model RC idzie dalej w tym malowaniu co był.

Nowością będzie możliwość budowy pod zamównie Pitbike na ramie RC - jadzie do nas regulowany solidny zawias ( zarówno lagi jak i amortyzator tylny). Największym smaczkiem będzie silnik 160ccm ( 16KM na dzień dobry) + do tego jeszcze kilka bajerów i możecie mieć takiego pita jakiego brakowało w naszej ofercie. 

 

  Jeśli chodzi o silniki to prowadzimy już przedsprzedaż. Wpłata na nasze konto 200 PLN - i macie pewność że silnika który zamówiliście wyślemy do was w pierszej kolejności. Dla zainteresowanych silnkami dodam tylko że będą w ofercie statory 6 cewkowe wraz z magnetami 6 magesowymi oraz inne tematy z elektryki ( outer rotor kit, inner rotor kit). Ponad to gaźnki, wałki Z40 itd... Dla klientów którzy szukają dobrego silnika z ładowaniem będziemy mieli silnik YX 140 z rozrusznikiem. Ceny podamy za kilka dni.